BİLİMSEL ÇALIŞMA BİRİMİ KOORDİNATORLERİNİN DİKKATİNE

psikiyatri.org.tr /


Sayın Psikiyatri ve Türkçe Bilimsel Çalışma Birimi Koordinatörü,

 

Etkin olarak çalışmakta olan Bilimsel Çalışma Birimleri’nin Derneğimizin en önemli birimlerinden olduğunu ve katkılarının gerek ruh sağlığı hizmetlerinde yol gösterici olan çalışmalarının, gerek bilimsel araştırmalarının çok değerli olduğunu biliyoruz.

 

Bununla birlikte, çeşitli nedenlerden ötürü bütün Bilimsel Çalışma Birimleri’nin etkin olarak çalışmasının mümkün olmadığı da bilinmektedir. 18.02.2006 tarihli Türkiye Psikiyatri Derneği-Merkez Yönetim Kurulu toplantısında, bu birimleri etkinleştirmek ve etkin olanların yeni üyeler kazanmasını kolaylaştırmak amacıyla, internet sayfamızda Bilimsel Çalışma Birimleri’nin tanımı ve etkinliklerinin güncellenmiş bir tanıtımının yapılmasının yararlı olabileceği düşünülmüştür.

 

Koordinatörü bolduğunuz Bilimsel Çalışma Birimi’nin kapsamını, daha önceki, halen süren ve planlanan  etkinliklerini tanıtan kısa bir yazıyı 31.03.2006 tarihine kadar Türkiye Psikiyatri Derneği Merkezi’ne göndermeniz halinde, biriminizin çalışmaları internet sayfasında güncellenmiş olarak yer alacaktır.

 

Raporunuz için şimdiden teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

 

 

Saygılarımızla,

 

 

 

Türkiye Psikiyatri Derneği

Merkez Yönetim Kurulu Adına

Genel Sekreter


Prof. Dr. E. Cem Atbaşoğlu