TÜRKİYE PSİKİYATRİ DERNEĞİ 12. YT-BAHAR SEMPOZYUMUNDA İKİ KATEGORİDE ASİSTAN BURSU VERİYOR

psikiyatri.org.tr /

 

TÜRKİYE PSİKİYATRİ DERNEĞİ 12. YT-BAHAR SEMPOZYUMUNDA

İKİ KATEGORİDE ASİSTAN BURSU VERİYOR

 

23-27 Nisan 2008 tarihleri arasında Fethiye’de yapılacak olan 12. Yıllık Toplantı-Bahar Sempozyumunda daha fazla asistanımızın yararlanmasını sağlamak üzere  Türkiye Psikiyatri Derneği Merkez Yönetim Kurulu, 23. Mart.2008 tarihli toplantısında iki kategoride asistan bursu vermeyi kararlaştırmıştır.


(1) Yıllık toplantıda kabul edilmiş poster bildiride ya da ödül başvurusu yapılmış poster bildiride ismi ilk üç sırada yer alan ya da panel/çalışma grubunda  konuşması olan asistanlara verilmek üzere kayıt, konaklama ve ulaşımı kapsayan “Yıllık Toplantı-Bahar Sempozyumu Asistan Bursu”,


(2)  Ülkemizdeki tüm Tıp Fakülteleri Psikiyatri ABD ve Sağlık Bakanlığı Eğitim Hastaneleri  Psikiyatri Klinik Şefliklerinden,  her klinikten bir asistana verilmek üzere kayıt ve konaklamayı kapsayan her klinikten bir asistan” bursu.


İlk burs için koşulları karşılayan asistanların herhangi bir ilaç endüstrisinden kısmi ya da tam sponsorluk almamış olma koşulu ile Poster bildirisi/ödül başvurusu kabul yazısı ya da konuşmasının olduğu oturumun işaretlendiği program örneği ile birlikte  Düzenleme Kuruluna başvurmaları, İkinci burstan yararlanacak asistanları ise Psikiyatri ABD başkanları ve Klinik şeflerinin tespit derek TPD Merkezine bildirmeleri istenilmektedir.