TPD Genç Psikiyatristler Komitesi Koordinatör Seçimleri

psikiyatri.org.tr /

Değerli Genç Psikiyatristler Komitesi üyeleri,

TPD Genç Psikiyatristler Komitesi koordinatörleri olarak bu dönemki görev süremiz tamamlanmış olup yeni dönem için koordinatör seçimi olacaktır.

03.06.2018 tarihinde kurulan TPD Genç Psikiyatristler komitesi kurulduğu günden bugüne genç psikiyatristlerin özlük hakları, mesleki ve akademik gelişimleri, çalışma koşulları adına çözüm bulmaya çalıştı. Mesleki dayanışmanın öneminin daha da arttığı bugünlerde GPK’nin mesleki hayatlarının erken dönemindeki psikiyatri uzmanlarının seslerini duyurmasına olanak sağlamış oldu. Bu nedenle bu etkileşimin devam etmesi, meslek örgütümüzün daha da güçlenmesi amacıyla Genç Psikiyatristler Komitesi koordinatörlerini çok önemli bir görev beklemektedir.

Önümüzdeki dönemde TPD Genç Psikiyatristler Komitesi Koordinatörlüğü’nde görev almak isteyenlerin 13 Haziran 2022 Pazartesi gününe kadar "gencpsikiyatrist@googlegroups.com" adresine aday olduklarını belirten bir yazı ile kısa özgeçmişlerini de içeren 200 kelimeyi geçmeyen bir motivasyon mektubu göndermesini rica ediyoruz. 13 Mayıs 2022’den önce "https://psikiyatri.org.tr" sitesi üzerinden TPD Genç psikiyatristler Komitesi’ne üyeliği en az 1 aydır tamamlanmış olan üyeler aday olabilecektir.

20 Haziran 2022 Pazartesi günü 08.00’den 22 haziran Çarşamba günü 20.00’e kadar "https://psikiyatri.org.tr/altbirim/204/genc-psikiyatristler-komitesi/oylama/" adresi üzerinden oylama gerçekleşecektir. Seçimin başladığı tarihten önce TPD Genç Psikiyatristler Komitesi’nde üyeliği tamamlanmış olan meslektaşlarımız TPD Genç Psikiyatristler Komitesi koordinatörleri seçiminde oy kullanabilecektir. Genç Psikiyatristler Komitesi üyeliğinizin tamamlanması için e-mailde gönderdiğimiz kılavuzdan yararlanabilirsiniz.

Birlik ve dayanışmanın daha da güçlenmesi dileğiyle. Saygılarımızla;

TPD Genç Psikiyatristler Komitesi Koordinatörleri