TÜRKİYE PSİKİYATRİ DERNEĞİ KONGRE BİLDİRİ SİSTEMİ DEVREDE

psikiyatri.org.tr /

Türkiye Psikiyatri Derneği Kongre Bildiri Sistemi Devrede

Türkiye Psikiyatri Derneği tarafından, öncelikli olarak Ulusal Psikiyatri Kongresi, Yıllık Toplantı - Bahar Sempozyumu ve Anadolu Psikiyatri Günleri ne gönderilen konferans, panel, sözel veya poster bildirilerinin arşivlenmesi ve taranması amacıyla geliştirilen Kongre Bildiri Sistemi 15. Anadolu Psikiyatri Günlerinden sonra 42. Ulusal Psikiyatri Kongresinde de kullanıldı ve bu iki toplantının toplam 350 ye yakın bildirisine ulaşma imkanı dernek üyelerine sağlandı.

Bildiri sistemi farklı özelliklerde kongreleri her defasında ayrı olarak tanımlayıp bildirilerin girilmesi, takibi ve raporlanması imkanını sağlıyor. Bildiri konularına göre danışmanlar atanması ve danışmanların web üzerinden kabul-red-raporlama işlemi yapmasına olanak tanıyan bildiri sistemi değişik arama seçenekleri ile bildirilerde tarama yapılmasına da olanak sağlıyor. Yazarlar önceki kongrelere gönderdikleri bildirileri görme ve takip etme şansına sahipler.

Bildirilerde tarama yapmak için dernek web sitesindeki kongreler menüsü altında "bildiri tarama" sayfasını kullanabilirsiniz (http://www.psikiyatri.org.tr/Submissions.aspx).

Bildirilere şu an için yalnızca dernek üyesi olanlar üyelik girişi yaptıktan sonra ulaşabiliyorlar.

 

Türkiye Psikiyatri Derneği
Merkez Yönetim Kurulu

www.psikiyatri.org.tr