6. TPD Ulusal Psikiyatri Asistanları Toplantısı

psikiyatri.org.tr /

DEĞERLİ MESLEKTAŞLARIMIZ;

Türkiye Psikiyatri Derneği Asistan Hekim Komitesi'nin düzenlemiş olduğu 6. Ulusal Psikiyatri Asistanları Toplantısı (6. UPAT) 15-16 Ocak 2022 tarihlerinde Mersin’ de gerçekleştirilecektir.

Ülke genelinde böylesine etkin ve değerli bir ekibin parçası olmaktan aldığımız enerjiyle Ocak ayında Akdeniz’in sıcaklığında, ruhsal sıcaklığımızın olmazsa olmazı “SEVGİ” teması altında bir araya geliyoruz. Asistan Hekim Komitesi’ nin birleştirici ruhunun gelenekselleşmiş bir organizasyonu olan 6. Ulusal Psikiyatri Asistanları Toplantısı’ nda Akdeniz mutfağının tatlarını paylaşacağımız etkinliklerde,  ülkemizin dört bir yanından gelecek meslektaşlarımızla kaynaşmaktan, düzenleyeceğimiz bilimsel ve sosyal faaliyetlerde bir arada olmaktan büyük mutluluk duyacağız.

Salonların kapasitesi ve sınırlı kontenjan durumu nedeniyle toplantımıza katılmak isteyen meslektaşlarımızın upat2022mersin@gmail.com adresine aşağıdaki bilgileri içerir bir mail göndermeleri gerekmektedir:

Adı - Soyadı:

Asistan olduğu kurum:

Asistanlık süresi:

İletişim bilgileri:

Telefon numarası:

Mail adresi:

Bulunduğu kurumdaki asistan sayısı:

Daha önceki UPAT'lara katılım durumu:

Transfer talebinin olup olmadığı: (Adana Şakirpaşa Havalimanı’ndan yeterli sayıya ulaşılması halinde konaklama yerine transfer hizmeti sağlanacaktır).

Konaklama ve toplantılar Mersin Suphi Öner Öğretmenevi’ nde gerçekleştirilecektir.

SON BAŞVURU TARİHİ: 24/12/2021

 

Ulusal düzeyde katılım sağlamak amacıyla katılımcı dağılımı konusunda bölgeler arası denge gözetilecektir. Başvurular değerlendirildikten sonra sonuçlarla ilgili düzenleme kurulumuz tarafından sizlere mail/telefon yolu ile geri dönüş sağlanacaktır. Başvuru sayısı, belirlenen kontenjanın üzerinde olduğu takdirde, daha önceden katılmamış olan katılımcılara öncelik tanınacaktır.

Toplantının bilimsel ve sosyal programı ilerleyen günlerde TPD-AHK internet sayfası, sosyal medya (facebook ve instagram) ve AHK telegram grubu ve mail grubumuz üzerinden duyurulacaktır.

Türkiye Psikiyatri Derneği 6. Ulusal Psikiyatri Asistanları Toplantısı’nda Mersin’ de buluşmak dileğiyle!..

*Toplantıya katılım koşulları; katılımcının TPD üyesi olması ve aidat borcunun bulunmamasıdır.

**Katılımcıların otel konaklama ve toplantı masrafları TPD tarafından karşılanacaktır.