Dr.Ersin ARSLAN anısına dayanışma konseri gerçekleştirildi.

psikiyatri.org.tr /

Değerli Meslektaşlarımız,
Bir süre önce kaybettiğimiz Dr. Ersin Arslan adına başlattığımız dayanışma kampanyası 17 Şubat 2013 tarihine kadar uzatılmıştır. Katılımı kolaylaştırmak amacıyla SMS yoluyla bağış yapma olanağı da oluşturulmuştur. Bağış yapma süresi 17 Şubat 2013 tarihine kadardır. Lütfen bu mesajı temasta olduğunuz tüm meslektaşlarımıza iletiniz.
Tüm operatörlerden (faturalı hatlar) 4082’ye boş SMS atarak dayanışma kampanyasına katılabilirsiniz. Attığınız her SMS ile kampanyaya 10 TL (On Türk Lirası) katkı sağlamaktasınız. Birden fazla SMS atabilirsiniz.
Türk Tabipleri Birliği dayanışma ruhumuzu somutlamak için; Ersin Arslan’ın yakınlarına ya da Ersin Arslan’ın adına yapılacaklarda değerlendirmek üzere, ailenin bilgi ve onayı dışında kullanılmamak kaydıyla bu kampanyayı başlatmıştır.
Daha önce duyurduğumuz biçimde açılan hesap numarasına doğrudan para yatırarak bağışta bulunma olanağı da sürmektedir. 17 Şubat 2013(*) tarihine kadar açık tutulacak olan hesap numarası aşağıdadır. SMS ile yaptığımız bağışlar da bu hesaba aktarılmaktadır.
Tarafınızdan değerlendirileceği ve şiddetsiz bir sağlık ortamı dileğiyle.
TÜRK TABİPLERİ BİRLİĞİ
MERKEZİ KONSEYİ
 
Doğrudan para yatırabileceğiniz Hesap İban Numarası:
Garanti Bankası Ulus Şubesi
TR17 0006 2000 0120 0006 2971 10
*Gerekli yasal izin alınmıştır.
Notlar:
1--Bağış kampanyasına katılanların mobil iletişim hizmet faturasına 10 TL. tutarında net bağış bedeli yansıtılacak olup, bu bedele herhangi bir vergi tahakkuk ettirilmemektedir.
2-Turkcell ve Avea aboneleri bağış kampanyasına katılmaları durumunda 10 TL+2 SMS bedeli, Vodafone aboneleri bağış kampanyasına katılmaları durumunda ise 10 TL+1 SMS bedeli ödeyeceklerdir.
3-Bağışta bulunan meslektaşlarımıza bir teşekkür mesajı SMS ile iletilecektir.