Skip Navigation Links
  • Ana Sayfa
  • DERNEK
  • Kurullar
  • Merkez Yönetim Kurulu
  • Merkez Yönetim Kurulu

    Genel Başkan
    E. Timuçin Oral
    Genel Başkan Yardımcısı
    Yıldız Akvardar
    Genel Sekreter
    Yunus Hacımusalar
    Sayman
    Ömer Böke
    Örgütlenme Sekreteri
    Şahut Duran
    Asistan Hekimlik Sekreteri
    Gamze Erzin
    Eğitim Sekreteri
    Nurper Erberk Özen

    Merkez Yönetim Kurulu
    Simavi Vahip (Genel Başkan) 
    Ahmet Tamer Aker (Genel Başkan Yardımcısı)
    Mehmet Yumru (Genel Sekreter) 
    Meram Can Saka (Sayman)
    Şahut Duran (Örgütlenme Sekreteri)
    Murat Aktepe (Asistan Hekimlik Sekreteri) 
    Ayşe Gül Yılmaz Özpolat (Eğitim Sekreteri)

    Merkez Denetleme Kurulu
    Sezai Berber
    Gamze Özçürümez
    Kazım Yazıcı

    Merkez Onur Kurulu 
    Doğan Yeşilbursa
    Nevzat Yüksel
    Rukiye Peykan Gençoğlu Gökalp
    Hüseyin Soysal
    Haldun Soygür

    Merkez Yönetim Kurulu
    Tunç Alkın (Genel Başkan)
    Simavi Vahip (Genel Başkan Yardımcısı)
    Gamze Özçürümez (Genel Sekreter)
    Meram Can Saka (Sayman)
    Tamer Aker (Örgütlenme Sekreteri)
    Taner Yılmaz (Asistan Hekimlik Sekreteri)
    Ayşe Devrim Başterzi (Eğitim Sekreteri)


    Merkez Denetleme Kurulu
    Şahika Yüksel
    Sezai Berber
    E. Cem Atbaşoğlu

    Merkez Onur Kurulu 
    Doğan Yeşilbursa
    Doğan Şahin
    Nevzat Yüksel
    Cem Kaptanoğlu
    Şeref Özer

    Merkez Yönetim Kurulu
    Doğan Yeşilbursa (Genel Başkan)
    Tunç Alkın (Genel Başkan Yardımcısı)
    Burhanettin Kaya (Genel Sekreter)
    Agah Aydın (Sayman)
    Mehmet Yumru (Bilimsel Toplantı Sekreteri)
    Ayşe Devrim Başterzi (Bilimsel Çalışma Birimleri Sekreteri)
    Halis Ulaş (Dış İşler Sekreteri)

    Merkez Denetleme Kurulu
    Fatih Öncü
    Peykan Gökalp
    Şahika Yüksel

    Merkez Onur Kurulu 
    M. Orhan Öztürk 
    Cem Kaptanoğlu 
    Şeref Özer 
    Mustafa Sercan 
    Sezai Berber

    Merkez Yönetim Kurulu
    Şeref Özer(Genel Başkan)
    Doğan Yeşilbursa (Genel Başkan Yardımcısı)
    Cengiz Kılıç (Genel Sekreter)
    Burhanettin Kaya (Sayman)
    Ali Savaş Çilli (Bilimsel Toplantı Sekreteri)
    Çezar Atasoy (Bilimsel Çalışma Birimler Sekreteri)
    Halis Ulaş (Dış İşleri Sekreteri) 

    Merkez Denetleme Kurulu
    Hakan Türkçapar
    Peykan Gökalp
    Sultan Doğan 

    Merkez Onur Kurulu 
    M. Orhan Öztürk
    Cem Kaptanoğlu
    Cem Atbaşoğlu
    Mustafa Sercan
    Sezai Berber

    Merkez Yönetim Kurulu
    Şahika Yüksel (Genel Başkan)
    Can Cimilli (Genel Başkan Yardımcısı)
    Cem Atbaşoğlu (Genel Sekreter)
    Murat Rezaki, Cengiz Kılıç (Sayman)
    Şeref Özer (Bilimsel Toplantı Sekreteri)
    Neşe Direk (Bilimsel Çalışma Birimler Sekreteri)
    Ali Savaş Çilli (Dış İşleri Sekreteri) 

    Merkez Denetleme Kurulu
    Timuçin Oral
    Burhanettin Kaya
    Doğan Yeşilbursa 

    Merkez Onur Kurulu 
    M. Orhan Öztürk
    Zeliha Tunca
    Savaş Kültür
    Mustafa Sercan
    Sezai Berber

    Merkez Yönetim Kurulu
    Haluk Özbay (Genel Başkan)
    Mustafa Sercan (Genel Başkan Yardımcısı)
    Berna Uluğ (Genel Sekreter)
    Cem Atbaşoğlu (Sayman)
    Şahika Yüksel (Bilimsel Toplantı Sekreteri)
    İsmet Kırpınar (Bilimsel Çalışma Birimleri Sekreteri)
    Can Cimilli (Dış İşleri Sekreteri)

    Merkez Denetleme Kurulu
    Erol Göka
    Cem Ataklı
    Doğan Yeşilbursa

    Merkez Onur Kurulu 
    M. Orhan Öztürk
    Savaş Kültür
    Zeliha Tunca
    Engin Eker
    Sezai Berber

    Merkez Yönetim Kurulu
    Savaş Kültür (Genel Başkan)
    Mustafa Sercan (Genel Başkan Yardımcısı)
    Sezai Berber (Genel Sekreter)
    Berna Uluğ (Sayman)
    Kültegin Öğel
    İsmet Kırpınar
    Ali Saffet Gönül

    Merkez Denetleme Kurulu
    Erol Göka
    Cem Ataklı
    Ercan Abay

    Merkez Onur Kurulu 
    M. Orhan Öztürk
    Engin Eker
    Şahika Yüksel
    Ali N. Babaoğlu
    Mehmet Bekaroğlu

    Merkez Yönetim Kurulu
    Savaş Kültür (Genel Başkan)
    M. Emin Önder (Genel Başkan Yardımcısı)
    Sezai Berber (Genel Sekreter)
    Nurper Özen (Sayman)
    Raşit Tükel
    Levent Küey
    Kültegin Öğel

    Merkez Denetleme Kurulu
    Erol Göka
    Berna D. Uluğ
    Cem Ataklı

    Merkez Onur Kurulu 
    M. Orhan Öztürk
    Özcan Köknel
    Niyazi Uygur
    Ali N. Babaoğlu
    Şahika Yüksel

    Merkez Yönetim Kurulu
    Özcan Köknel (Genel Başkan)
    M. Emin Önder (Genel Başkan Yardımcısı)
    Sezai Berber (Genel Sekreter)
    Nurper Özen (Sayman)
    Raşit Tükel
    Levent Küey
    Timuçin Oral

    Merkez Denetleme Kurulu
    Erol Göka
    Berna D. Uluğ
    Şahika Yüksel

    Merkez Onur Kurulu 
    M. Orhan Öztürk
    Arif Verimli
    Savaş Kültür
    Cengiz Güleç
    M. Haluk Özbay  

    Merkez Yönetim Kurulu
    Özcan Köknel (Genel Başkan)
    M. Emin Önder (Genel Başkan Yardımcısı)
    Sezai Berber (Genel Sekreter)
    Nurper Özen (Sayman)
    Raşit Tükel
    Levent Küey
    Timuçin Oral

    Merkez Denetleme Kurulu
    Erol Göka
    Hakan Kumbasar
    Haldun Soygür

    Merkez Onur Kurulu 
    M. Orhan Öztürk
    Doğan Karan
    Nevzat Yüksel
    Erdal Işık
    Kemal Aydınal

    Orhan Öztürk (Genel Başkan)
    Raşit Tükel (Genel Başkan Yardımcısı)
    Sezai Berber (Genel Sekreter)
    Nalan Demirergi (Sayman)
    Mustafa Sercan
    Levent Küey
    Cenk Tek

    Tüm Belgelere TPD Kütüphanesinden Ulaşabilirsiniz