Skip Navigation Links
  • Ana Sayfa
  • YETERLİK KURULU
  • Yeterlik Yürütme Kurulu
  • Yeterlik Yürütme Kurulu

    YETERLİLİK YÜRÜTME KURULU

    Başkan
    Leyla Gülseren
    Sekreter
    Özlem Kuman Tunçel
    Hamid Boztaş
    Altan Eşsizoğlu
    Medine Yazıcı Güleç
    Nuray Atasoy
    Levent Atik - İkinci Başkan
    Numan Konuk 

    AKREDİTASYON ALT KURULU

    Başkan
    Nuray Atasoy
    Mustafa Sercan
    Numan Konuk
    Altan Eşsizoğlu
    Gökben Hızlı Sayar
    Hüseyin Güleç

    YETERLİLİK KURULU EĞİTİM PROGRAMLARI GELİŞTİRME ALT KURULU

    Başkan
    M. Hamid Boztaş
    Nurper Erberk Özen
    Leyla Gülseren
    Sibel Örsel
    Halis Ulaş
    Kadir Özdel
    Görkem Karakaş Uğurlu
    Aybeniz Civan Kahve
    Kerem Laçiner - Genç Üye

    SINAV ALT KURULU

    Başkan
    Medine Yazıcı Güleç
    Özlem Kuman Tunçel
    Levent Atik
    Pınar Çetinay Aydın
    Damla İşman Haznedaroğlu
    Neslihan Akkişi Kumsar
    Ali Ercan Altınöz

    Yürütme Kurulu
    Mustafa Sercan (Başkan) 
    Serhat Çıtak (Başkan yardımcısı)
    Leyla Gülseren (Sekreter)
    Numan Konuk
    Ömer Böke
    Feryal Çam Çelikel
    Aylin Ertekin Yazıcı
    Levent Atik
    Ayşe Gül Yılmaz Özpolat

    Alt Kurulları

    Akreditasyon Altkurulu: 
    Mustafa Sercan (Başkan), Numan Konuk, Serhat Çıtak, Can Cimilli, Berna Uluğ, Sibel Örsel, Hüseyin Güleç

    Eğitim Programlarını Geliştirme Altkurulu:
    Ömer Böke (Başkan), Ayşe Devrim Başterzi, Feryal Çam Çelikel, M. Hamid Boztaş, Ozan Pazvantoğlu, Selime Çelik, Gamze Erzin 

    Yeterlik Sınav Altkurulu: 
    Aylin Ertekin Yazıcı (Başkan), Leyla Gülseren, Levent Atik, E. Timuçin Oral, Altan Eşsizoğlu, Medine Yazıcı Güleç, Özlem Kuman

    Yürütme Kurulu
    Mustafa Sercan (Başkan) 
    Timuçin Oral (Başkan yardımcısı)
    Leyla Gülseren (Sekreter)
    Nurper Özen
    Ömer Böke
    Ömer Saatçioğlu
    Özen Önen Sertöz
    Selçuk Aslan
    Ayşe Devrim Başterzi (TPD MYK temsilcisi) 

    Alt Kurulları

    Akreditasyon Altkurulu: 
    Mustafa Sercan (Başkan), Ömer Böke, Özen Önen Sertöz, Berna Uluğ, Can Cimilli, Niyazi Uygur, Hüseyin Güleç 

    Eğitim Programlarını Geliştirme Altkurulu:
    Ayşe Devrim Başterzi (Başkan), Özen Önen Sertöz, Selçuk Aslan, Nuray Atasoy, Ömer Aydemir, İbrahim Eren, Aygün Ertuğrul, Deniz Ceylan (Asistan Temsilcisi)

    Yeterlik Sınav Altkurulu: 
    Ömer Saatçioğlu (Başkan), Timuçin Oral, Leyla Gülseren, Feryal Çelikel, Aylin Yazıcı, Çağdaş Eker, Pınar Çetinay

    Yürütme Kurulu
    Mustafa Sercan (Başkan)
    Figen Karadağ (Başkan yardımcısı)
    Numan Konuk (Sekreter)
    Simavi Vahip
    Ömer Aydemir
    Timuçin Oral
    Ömer Böke
    Aylin Yazıcı
    Ayşe Devrim Başterzi (TPD MYK temsilcisi)


    Alt Kurulları

    Akreditasyon Altkurulu: 
    Mustafa Sercan, Raşit Tükel, Can Cimilli, Hüseyin Güleç, Berna Uluğ, Asena Akdemir, Numan Konuk, Ömer Böke, Niyazi Uygur

    Eğitim Programlarını Geliştirme Altkurulu:
    Ömer Aydemir, Tunç Alkın, Simavi Vahip, Nuray Atasoy, Selçuk Aslan, Aygün Ertuğrul, Ayşe Devrim Başterzi, Özge Atay Kılıç, Sinan Gülöksüz (TPD Asistan Bilimsel Çalışma Birimi Temsilcisi)

    Yeterlik Sınav Altkurulu: 
    Figen Karadağ, Timuçin Oral, Aylin Yazıcı, Ömer Saatçioğlu, Sibel Mercan, Pınar Çetinay, Çağdaş Eker

    Yürütme Kurulu
    Raşit Tükel (Başkan)
    Figen Karadağ (Başkan yardımcısı)
    Numan Konuk (Sekreter)
    Aylin Uluşahin
    Hayriye Elbi Mete
    Tunç Alkın
    Sibel Mercan
    Aylin Yazıcı
    Ali Savaş Çilli (TPD MYK temsilcisi)

    Alt Kurulları

    Akreditasyon Altkurulu: 
    Raşit Tükel, Hayriye Elbi Mete, Ali Savaş Çilli, Zeliha Tunca, Cem Atbaşoğlu, Medaim Yanık, Berna Uluğ, Ercan Abay, Mustafa Sercan

    Eğitim Programlarını Geliştirme Altkurulu:
    Tunç Alkın, Aylin Yazıcı, Numan Konuk, Simavi Vahip, Ömer Aydemir, Süheyla Ünal, Halise Devrimci Özgüven, Sinan Gülöksüz (TPD Asistan Bilimsel Çalışma Birimi Temsicisi)

    Yeterlik Sınav Altkurulu:
    Aylin Uluşahin, Figen Karadağ, Sibel Mercan, Fisün Akdeniz, Lut Tamam, Pınar Çetinay, İbrahim Eren

    Yürütme Kurulu
    Raşit Tükel (Başkan)
    Aylin Uluşahin (Başkan yardımcısı)
    Murat Rezaki-Cengiz Kılıç (Sekreter)
    Zeliha Tunca
    Peykan Gökalp
    Süheyla Ünal
    Hayriye Elbi Mete
    Musa Tosun
    Kazım Yazıcı

    Alt Kurullar

    Eğitim Kurumları ve Programlarını Değerlendirme Altkurulu
    Tunç Alkın (Başkan)
    Hamdi Tutkun (Sekreter)
    Erol Göka
    Cengiz Kılıç
    Armağan Samancı
    Raşit Tükel
    Simavi Vahip
    Mehmet Yumru / Banu Aslantaş (Asistan temsilcisi)

    Yeterlik Sınav Altkurulu
    Aylin Uluşahin (Başkan)
    Fisun Akdeniz (Sekreter)
    Ercan Abay
    Nesrin Dilbaz
    Orhan Doğan
    Defne Tamar Gürol
    Mine Özmen

    Yürütme Kurulu
    Raşit Tükel (Başkan)
    Aylin Uluşahin (İkinci Başkan)
    Cem Atbaşoğlu (Sekreter)
    Ercan Abay
    Hamdullah Aydın
    Engin Eker
    Hayriye Elbi
    Musa Tosun
    Zeliha Tunca