Tüm Haber ve Duyurular

Eskişehir Şube Etkinliği: Kabul ve Kararlılık Terapisine Giriş - Fatih Yavuz (31 Ekim 2019)
Türkiye Psikiyatri Derneği Eskişehir Şubesi olarak 14 Aralık Cumartesi günü İstanbul Medipol Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. K. Fatih Yavuz'u “Kabul ve Kararlılık Terapisine Giriş" etkinliğiyle ağırlayacak olmanın sevincini yaşıyoruz.

Eskişehir Şube Etkinliği - Kadına Yönelik Şiddette Psikiyatrik Yaklaşım (24 Ocak 2019)
Etkinlik* Adı: Kadına Yönelik Şiddette Psikiyatrik Yaklaşım Konuşmacı: Doç Dr. Leyla Çelebi Gülseren Tarih : 3 Mart 2019/Pazar Yer: Modenity Hotel, Eskişehir

Eskişehir Şube Etkinliği - Dr. Gamze Özçürümez Bilgili (08 Ocak 2019)
Dr. Gamze Özçürümez Bilgili’yi “Yabancı Korkusu ve Ayrımcılığın Kökenine Psikodinamik Bir Bakış" isimli etkinlikle Eskişehir Şube'de ağırlayacağız.

(08 Ocak 2019)
Eskişehir Şube Etkinlik Duyurusu

TPD Eskişehir Şube Etkinliği (04 Nisan 2018)
Türkiye Psikiyatri Derneği Eskişehir Şube’si olarak 19 Nisan Perşembe günü Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Halis Ulaş’ı “Bakış bedeni keser mi?: Marina Abramovic’in hakikat arayışı” isimli konuşmasıyla ağırlayacak olmanın sevincini yaşıyoruz.
TPD Psikiyatri'de Güncel Dergisi (25 Ekim 2011)
Yılda dört sayı olarak yayın hayatına başlayan Psikiyatri'de Güncel Dergisi'nin 2011 yılı tüm sayılarına dernek merkezinden ulaşabilirsiniz. Bilgi için tpdmerkez@gmail.com adresini kullanabilirsiniz.